1,2-Dimethoxyethane, GlenDry, anhydrous over molecular sieve (1 x 2500 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 2500 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 110-71-4 |
| Katalogové číslo: | GS5227,2500ml |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C4H10O2 |
| Molární hmotnost: | 90.12 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 203-794-9 |
| Obalová skupina: | II |
| UN-no: | 2252 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
1,2-Dimethoxyethane, GlenPure™, analytical grade (1 x 2500 ml)
- CAS: 110-71-4
- Kat. č.: GS6752,2500ml
cena bez DPH
10 704,96 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,2-Dimethoxyethane, GlenPure™, analytical grade (1 x 1 l)
- CAS: 110-71-4
- Kat. č.: GS6752,1l
cena bez DPH
5 348,76 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,2-Dimethoxyethane, GlenPure™, analytical grade (1 x 500 ml)
- CAS: 110-71-4
- Kat. č.: GS6752,500ml
cena bez DPH
3 755,37 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,2-Dimethoxyethane, GlenDry™, anhydrous (1 x 2500 ml)
- CAS: 110-71-4
- Kat. č.: GS7642,2500ml
cena bez DPH
28 909,92 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,2-Dimethoxyethane, GlenDry™, anhydrous (1 x 1 l)
- CAS: 110-71-4
- Kat. č.: GS7642,1l
cena bez DPH
12 768,60 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,2-Dimethoxyethane, GlenDry™, anhydrous (1 x 500 ml)
- CAS: 110-71-4
- Kat. č.: GS7642,500ml
cena bez DPH
7 216,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,2-Dimethoxyethane, GlenDry, anhydrous over molecular sieve (1 x 1 l)
- CAS: 110-71-4
- Kat. č.: GS5227,1l
cena bez DPH
7 058,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,2-Dimethoxyethane, GlenDry, anhydrous over molecular sieve (1 x 500 ml)
- CAS: 110-71-4
- Kat. č.: GS5227,500ml
cena bez DPH
5 068,60 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,2-Dimethoxyethane, GlenDry, anhydrous over molecular sieve (1 x 100 ml)
- CAS: 110-71-4
- Kat. č.: GS5227,100ml
cena bez DPH
2 694,21 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

