Fumaric acid (1 x 1 kg)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 kg |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 110-17-8 |
| Katalogové číslo: | GP3315,1kg |
| Sumární vzorec: | C4H4O4 |
| Molární hmotnost: | 116.07 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 203-743-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Fumaric acid (1 x 5 kg)
- CAS: 110-17-8
- Kat. č.: GP3315,5kg
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Fumaric acid (1 x 100 g)
- CAS: 110-17-8
- Kat. č.: GP3315,100g
cena bez DPH
567,77 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

