Fmoc-Orn(Boc)-OH (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 109425-55-0 |
| Katalogové číslo: | GM2306,25g |
| Sumární vzorec: | C25H30N2O6 |
| Molární hmotnost: | 454.52 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Fmoc-Orn(Boc)-OH (1 x 5 g)
- CAS: 109425-55-0
- Kat. č.: GM2306,5g
cena bez DPH
2 434,71 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

