Ethyl formate (1 x 100 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 109-94-4 |
| Katalogové číslo: | GK4257,100ml |
| Sumární vzorec: | C3H6O2 |
| Molární hmotnost: | 74.08 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 203-721-0 |
| UN-no: | 1190 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Ethyl formate (1 x 1 l)
- CAS: 109-94-4
- Kat. č.: GK4257,1l
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ethyl formate (1 x 500 ml)
- CAS: 109-94-4
- Kat. č.: GK4257,500ml
cena bez DPH
1 166,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ethyl formate (1 x 250 ml)
- CAS: 109-94-4
- Kat. č.: GK4257,250ml
cena bez DPH
837,19 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

