2,6-Lutidine (1 x 500 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 108-48-5 |
| Katalogové číslo: | GK3868,500ml |
| Sumární vzorec: | C7H9N |
| Molární hmotnost: | 107.16 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 203-587-3 |
| UN-no: | 1993 |
| ADR: | true |
