Adipic acid dihydrazide (1 x 1 kg)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 kg |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1071-93-8 |
| Katalogové číslo: | GM8712,1kg |
| Sumární vzorec: | C6H14N4O2 |
| Molární hmotnost: | 174.2 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 213-999-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Adipic acid dihydrazide (1 x 250 g)
- CAS: 1071-93-8
- Kat. č.: GM8712,250g
cena bez DPH
2 104,96 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

