iso-Hexane 95%, GlenDry™, anhydrous (1 x 2500 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 2500 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 107-83-5 |
| Katalogové číslo: | GS8728,2500ml |
| Nebezpečnost: |
|
| Skladování: | +20°C |
| Obalová skupina: | II |
| UN-no: | 1208 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
iso-Hexane 95%, GlenPure™, analytical grade (1 x 2500 ml)
- CAS: 107-83-5
- Kat. č.: GS3569,2500ml
cena bez DPH
3 832,23 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
iso-Hexane 95%, GlenPure™, analytical grade (1 x 1 l)
- CAS: 107-83-5
- Kat. č.: GS3569,1l
cena bez DPH
1 976,03 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
iso-Hexane 95%, GlenPure™, analytical grade (1 x 500 ml)
- CAS: 107-83-5
- Kat. č.: GS3569,500ml
cena bez DPH
1 716,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
iso-Hexane 95%, GlenDry™, anhydrous (1 x 1 l)
- CAS: 107-83-5
- Kat. č.: GS8728,1l
cena bez DPH
3 628,93 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
iso-Hexane 95%, GlenDry™, anhydrous (1 x 500 ml)
- CAS: 107-83-5
- Kat. č.: GS8728,500ml
cena bez DPH
2 921,49 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
iso-Hexane 95%, GlenDry™, anhydrous (1 x 100 ml)
- CAS: 107-83-5
- Kat. č.: GS8728,100ml
cena bez DPH
2 486,78 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

