DL-Ornithine monohydrochloride (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1069-31-4 |
| Katalogové číslo: | GM0521,50g |
| Sumární vzorec: | C5H12N2O2 · HCl |
| Molární hmotnost: | 168.62 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 213-956-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
DL-Ornithine monohydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 1069-31-4
- Kat. č.: GM0521,25g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-Ornithine monohydrochloride (1 x 10 g)
- CAS: 1069-31-4
- Kat. č.: GM0521,10g
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-Ornithine monohydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 1069-31-4
- Kat. č.: GM0521,5g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

