4-Chloroaniline (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 106-47-8 |
| Katalogové číslo: | GK5353,5g |
| Sumární vzorec: | C6H6ClN |
| Molární hmotnost: | 127.57 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 203-401-0 |
| UN-no: | 2018 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
4-Chloroaniline (1 x 25 g)
- CAS: 106-47-8
- Kat. č.: GK5353,25g
cena bez DPH
651,24 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

