Doxycycline hydrochloride (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 10592-13-9 |
| Katalogové číslo: | GA4252,1g |
| Sumární vzorec: | C22H24N2O8 · HCl |
| Molární hmotnost: | 480.9 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 234-198-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Doxycycline hydrochloride (1 x 500 mg)
- CAS: 10592-13-9
- Kat. č.: GA4252,500mg
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

