Bismuth nitrate oxide 71% Bi (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 10361-46-3 |
| Katalogové číslo: | GX8756,25g |
| Sumární vzorec: | BiONO3 |
| Molární hmotnost: | 286.99 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 233-792-3 |
| UN-no: | 1477 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Bismuth nitrate oxide 71% Bi (1 x 500 g)
- CAS: 10361-46-3
- Kat. č.: GX8756,500g
cena bez DPH
8 008,26 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Bismuth nitrate oxide 71% Bi (1 x 100 g)
- CAS: 10361-46-3
- Kat. č.: GX8756,100g
cena bez DPH
3 331,40 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

