Acetanilide (1 x 250 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 103-84-4 |
| Katalogové číslo: | GK9995,250g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C8H9NO |
| Molární hmotnost: | 135.17 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 203-150-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Acetanilide (1 x 1 kg)
- CAS: 103-84-4
- Kat. č.: GK9995,1kg
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Acetanilide (1 x 500 g)
- CAS: 103-84-4
- Kat. č.: GK9995,500g
cena bez DPH
1 267,77 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Acetanilide (1 x 100 g)
- CAS: 103-84-4
- Kat. č.: GK9995,100g
cena bez DPH
497,52 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

