DIPSO sodium salt (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 102783-62-0 |
| Katalogové číslo: | GB8985,25g |
| Sumární vzorec: | C7H16NO6SNa |
| Molární hmotnost: | 265.26 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
DIPSO sodium salt (1 x 250 g)
- CAS: 102783-62-0
- Kat. č.: GB8985,250g
cena bez DPH
24 290,08 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DIPSO sodium salt (1 x 100 g)
- CAS: 102783-62-0
- Kat. č.: GB8985,100g
cena bez DPH
12 141,32 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

