alpha-Cyclodextrin (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 10016-20-3 |
| Katalogové číslo: | GC6443,5g |
| Sumární vzorec: | C36H60O30 · xH2O |
| Molární hmotnost: | 972.86 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 233-007-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
alpha-Cyclodextrin (1 x 500 g)
- CAS: 10016-20-3
- Kat. č.: GC6443,500g
cena bez DPH
10 042,98 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
alpha-Cyclodextrin (1 x 250 g)
- CAS: 10016-20-3
- Kat. č.: GC6443,250g
cena bez DPH
5 828,93 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
alpha-Cyclodextrin (1 x 100 g)
- CAS: 10016-20-3
- Kat. č.: GC6443,100g
cena bez DPH
3 209,09 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
alpha-Cyclodextrin (1 x 25 g)
- CAS: 10016-20-3
- Kat. č.: GC6443,25g
cena bez DPH
1 453,72 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

