Ammonium sulfamate (1 x 5 kg)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 kg |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7773-06-0 |
| Katalogové číslo: | GK6102,5kg |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | H6N2O3S |
| Molární hmotnost: | 114.12 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 231-871-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Ammonium sulfamate (1 x 1 kg)
- CAS: 7773-06-0
- Kat. č.: GK6102,1kg
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ammonium sulfamate (1 x 500 g)
- CAS: 7773-06-0
- Kat. č.: GK6102,500g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ammonium sulfamate (1 x 250 g)
- CAS: 7773-06-0
- Kat. č.: GK6102,250g
cena bez DPH
605,79 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ammonium sulfamate (1 x 100 g)
- CAS: 7773-06-0
- Kat. č.: GK6102,100g
cena bez DPH
490,08 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

