Decyl b-D-glucopyranoside (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 58846-77-8 |
| Katalogové číslo: | GC7081,5g |
| Sumární vzorec: | C16H32O6 |
| Molární hmotnost: | 320.42 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 261-469-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Decyl b-D-glucopyranoside (1 x 1 g)
- CAS: 58846-77-8
- Kat. č.: GC7081,1g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

