L-Ascorbic acid 2-phosphate sesquimagnesium salt hydrate (1 x 250 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 113170-55-1 |
| Katalogové číslo: | GV6147,250g |
| Sumární vzorec: | C6H6Mg1.5O9P · xH2O |
| Molární hmotnost: | 289.54 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-Ascorbic acid 2-phosphate sesquimagnesium salt hydrate (1 x 500 g)
- CAS: 113170-55-1
- Kat. č.: GV6147,500g
cena bez DPH
9 714,05 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-Ascorbic acid 2-phosphate sesquimagnesium salt hydrate (1 x 100 g)
- CAS: 113170-55-1
- Kat. č.: GV6147,100g
cena bez DPH
2 910,74 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-Ascorbic acid 2-phosphate sesquimagnesium salt hydrate (1 x 25 g)
- CAS: 113170-55-1
- Kat. č.: GV6147,25g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

